درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

هرآنچه برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی نیاز دارید؛ ما گرد هم‌آورده‌ایم.

طراحی داخلی، هنر آمیخته به دانشِ تقویت فضای داخلی یک محیط یا مکان جهت دستیابی به یک محیط سالم‌تر و خوشایندتر برای افرادی است که از این فضا استفاده می کنند. و طراح داخلی شخصی است که چنین پروژه‌هایی را برنامه‌ریزی ، تحقیق ، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی حرفه ای، چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی ، برنامه‌ریزی فضا ، بازرسی فضا ، برنامه ریزی ، تحقیق ، برقراری ارتباط با ذینفعان یک پروژه ، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح می باشد.

چرا ظرافت دکور؟

یکی از علتهایی که ما از مشتریان خود می خواهیم تا به توانمندی و کیفیت انجام خدمات ما دلگرم و مطمئن باشند ؛ داشتن کلیه کارگاه های تولیدی و ساخت کلیه قطعات و انبارهای متریال ماست. مجهز بودن این کارگاه ها به دستگاه های به روز شده باعث تسریع در تحقق اهداف مشتری می باشد. پس باید گفت که مشتری با اطمینان خاطر از اینکه در ظرافت دکور بهترین خدمات ، بهترین متریالها و طبق زمانبندی اعلام شده و با ضمانت اجرایی بالا ، محصولی را به ما سفارش می دهد و آنرا دریافت می نماید. وقتی کلیه کارگاه های ساخت را در اختیار داشته باشیم طبق زمانبندی اعلام شده محصول به دست شما مشتریان خواهد رسید.

در زیر به چند کارگاه عمده ای که ظرافت دکور در اختیار گرفته اشاره ای کوتاه می کنیم تا شما عزیزان از با صراحت کمی با ما و عملکرد ما آشنا شوید.

یکی دیگر از علتهایی که ظرافت دکور در فرآیند ساخت و تولید به آن می بالد، دادن گارانتی های معتبر به مشتریان خود روی هر محصول می باشد. یک محصول زمانی می تواند این قابلیت را از سوی سازنده خود داشته باشد که اولا به متریال ، سازنده ها، کارگاه های مجهز و نحوه دقیق و ظریف ساخت خود را تجهیز نموده باشد. این مجموعه با داشتن کلیه موارد فوق به راحتی تمامی کالاها و سفارشات خود را گارانتی می نماید.

فهرست