متریال (مواد مصرفی)

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. متریال (مواد مصرفی)
null

متریال (مواد مصرفی)

امروزه قابلیت تولید و اجرای انواع سازه های دکوری و حتی نمایی در دکوراسیون مدرن بسیار رایج می باشد. متریال ها ( مواد مصرفی ) نقش زیادی در خلق این آثار حرفه ای بازی می کنند. گاهی یک طرح زیبا با مصرف متریال ناهماهنگ و غیر مرتبط دیگر زیبایی خاصی نخواهد داشت و چه بسا یک طرح ساده و معمولی صرفاً بخاطر داشتن متریال بسیار مناسبِ طرح بتواند چشمهای بسیاری را به سمت خود بچرخاند.
با وجود دستگاههای پیشرفته و کشف و ساخت انواع متریالها برای هر قسمت می توان گفت که تعدادشان بسیار زیاد و متنوع می باشد. هر فردی با سلیقه خود و یا پیشنهاد کارشناسانه ما می تواند به نتیجه ای مطلوب برسد.
خیلی از افراد با انواع متریال های جدید و حتی اسامی و کاربرد آنها آشنایی ندارند. به همین منظور برآن شدیم تا در این قسمت دانشنامه ای برای شناخت انواع متریال بسازیم تا شما مشتری عزیز با آگاهی و شناخت آنها بتوانید بهتر و آسانتر سفارشات خود را انجام دهید. علاوه بر آن لیست قیمت به روز شده ای از متریالها در قسمت آورده شده تا برآورد مختصری از آنرا نیز داشته باشید. بدیهی است قیمتها قطعی نیوده و قیمت نهایی باید توسط کارشناسان ظرافت دکور استخراج و ارائه شود.

  • کورین و کوارتز چیست و چه تفاوتهایی دارند؟

کورین نام تجاری ماده جامد است که توسط DuPont ایجاد شده است. کاربرد مکانی استفاده از  آن به عنوان صفحات رومیزی و روکابینتی است ، اگرچه کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. این ماده از پلیمرهای اکریلیک و آلومینا تری هیدرات (ATH) تشکیل شده است ، ماده ای که از سنگ بوکسیت حاصل می شود. کورین در سال ۱۹۶۷ توسط دانشمندان DuPont ساخته شده است. ادامه…

فهرست